Škoti razočarani posle debakla protiv Nemačke, ali ne gube nadu: Cilj su 4 boda u preostale 2 utakmice

Kurir pre 8 dana

Selektor fudbalske reprezentacije Škotske Stiv Klark rekao je da njegova ekipa večeras nije mogla da parira Nemačkoj na početku Evropskog prvenstva i da je njen cilj da osvoji četiri boda iz naredne dve utakmice. "Nemačka je svima pokazala da je spremna kada se radi o takmičarskim utakmicama.

Bili su izvanredni i nismo mogli da im pariramo. Prvo poluvreme nam je brzo izmaklo. Nismo imali loptu, nismo bili dobri, a ni sa loptom nismo bili dobri. Razočarani smo rezultatom", rekao je Klark za ITV, preneo je Skaj. Fudbaleri Škotske izgubili su večeras u Minhenu od Nemačke 1:5, u prvoj utakmici na Evropskom prvenstvu. "Desetorica igrača su se držala u drugom poluvremenu, naporno su radili i pokušali da ograniče šanse protivnika i postignu gol. Bilo je