"Primili smo gol samo kako mi znamo da primimo" Mitrović posle remija sa Slovenijom: Fer rezultat i bod koji je velik kao kuća!

Kurir pre 8 dana
"Primili smo gol samo kako mi znamo da primimo" Mitrović posle remija sa Slovenijom: Fer rezultat i bod koji je velik kao…

Fudbalska reprezentacija Srbije odigrala je u Minhenu nerešeno sa Slovenijom 1:1, u utakmici drugog kola Grupe C Evropskog prvenstva.

Slovenija je povela pogotkom Žana Karničnika u 69. minutu, a izjednačenje i bod Srbiji doneo je Luka Jović u 95. minutu. Posle dve odigrane utakmice, Srbija ima jedan, a Slovenija dva boda. "Mislim da smo ušli defanzivnije. Slovenci su jako dobro ušli u meč, jako dobro su nas skautirali, pravili su višak po strani. U prvom su bili bolji, imali smo i mi neke polušanse. Drugo je bilo bolje, dominirali smo, primili smo gol samo kako mi znamo da primimo. Zaslužili smo