"Veliki je pritisak, velika očekivanja" Rajković zna recept za bolju igru Orlova: Ne smemo da budemo labavi (video)

Kurir pre 10 dana

Fudbalska reprezentacija Srbije odigala je protiv Slovenije nerešeno 1:1 (0:0) u drugom kolu grupne faze takmičenja na Evropskom prvenstvu i sačuvala je šanse da se plasira u osminu finala.

Slovenija je povela golom Žana Karničnika u 69. minutu, a gotovo izvesnu eliminaciju našeg tima sprečio je Luka Jović pogotkom u petom minutu nadoknade vremena. Posle meča pred novinare je stao Predrag Rajković. "Možda pritisak velikog takmičenja. Ekipa je u odbrani mlada, ali Bleki je igrao dva Svetska prvenstva, Pavlović u Kataru, Veljković je igrao i u Rusiji i u Kataru. Ne bi smelo to da nam se događa. Veliki je pritisak, velika očekivanja. Na kraju svi želimo