Saldanja doneo prednost Partizanu! Pogledajte majstoriju Brazilca protiv Dinama! (video)

Kurir 23.07.2024

Fudbaleri Dinama iz Kijeva i Partizana igraju meč 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a crno-beli od 22. minuta vode golom Mateusa Saldanje.

Oboren je Aldo Kalulu u kaznenom prostoru Dinama, sudija je ostao nem, a nastavio se meč još dva minuta. Kalulu je ležao, Dingert je prekinuo susret, a na intervenciju VAR sobe otišao je da pogleda spornu sitaciju. Odluka je bila ispravna, penal za Partizan, a odgovornost je preuzeo Mateus Saldanja. Brazilac je popularnom "panjenkom" prevario golmana domaćih za veliku radost. Pogledajte majstoriju! Goal: Matheus Saldanha | Dynamo Kyiv 0-1 Partizan