Potop Partizana za 5 minuta! Pogledajte kako je Dinamo blickrigom uništio crno-bele! (video)

Kurir 23.07.2024

Fudbaleri Dinama iz Kijeva i Partizana igraju meč 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a domaći tim vodi rezultatom 3:1.

Vodio je Partizan od 22. minuta golom Saldanje iz penala, ali je usledio nestvarni blickrig Dinama. Tri gola domaćih za 5 minuta. Prvo je Mikola Šaparenko u 41. minutu doneo izjednačenje Dinamu preciznim šutem u gornji desni ugao Jovanovićevog gola. Samo dva minuta kasnije očajna rekacija odbrane Partizana koju je kaznio Volodimir Bražka. Potpuna katastrofa u 46. minutu, Šaravajev matira Jovanovića za kraj košmarnog prvog poluvremena! Pogledajte kako je sve