Lazar u finalu Olimpijskih igara! Srbinu nije zadrhtala ruka, odličan u kvalifikacijama! Srbija hita ka novoj medalji!

Kurir 31.07.2024

Srpski strelci blistaju u Parizu...

Reprezentativac Srbije u streljaštvu, Lazar Kovačević, izborio je plasman u finale Olimpijskih igara u Parizu u disciplini 50 metara trostav vazdušna puška! Srpski strelac bio je sjajan, kvalifikacije je završio sa 592 pogođena kruga i tako osvojio peto mesto i tako obezbedio plasman uveliko finale Najbolji u kvalifikacijama bio je Kinez Đukun Liu sa pogođena 594 kruga. Sjajno je krenuo Kovačević, nizao je desetke i posle klečećeg stava bio je u samom vrhu. Usledio