Delije pokrenule igrače, pa napustile stadion: Debitanti pogađali za ubedljiv trijumf Zvezde nad Tekstilcem! Video

Kurir 03.08.2024

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u Bačkoj Palanci Tekstilac rezultatom 4:0 (0:0) u utakmici 3. kola Super lige Srbije.

Strelci za crveno-bele su bili Milson u 53. minutu, Šerif Endiaj u 63. minutu, Elšnik u 69. minutu i Duarte u 83. minutu. Crvena zvezda će dočekati Novog Pazara u narednom kolu, a Tekstilac gostuje Mladosti iz Lučana. Prvo poluvreme nije donelo previše uzbuđenja, tek po jedna šansa na obe strane. Pre početka drugog poluvremena Delije su postrojile igrače i time ih očigledno motivisale za bolju igru. Navijači su u 60. minutu napustili stadion, a pre toga su