Vojvodina se umorila u Evropi: Čukarički rezultatski ubedljiv, Voša napadala ali izgubila!

Hot sport 04.08.2024

Odličan meč smo gledali u Beogradu! Čukarički je na svom stadionu bio bolji od ekipe Vojvodine konačnim rezultatom 3:1, pa tako iskoristio igre Novosađana u Evropi.

Poveli su domaći autogolom Seada Koraća nakon 20 minuta igre, da bi Vinisijus Melo duplirao prednost nakon pola sata fudbala. Rezultat je smanjio Andrija Radulović, da bi ekspresno, pre kraja prvog poluvremena, Stefan Kovač vratio je dva gola na stranu Brđana. U nastavku su gosti sve vreme napadali, ali nisu uspeli da smanje prednost i ozbiljnije ugroze prednost Čukaričkog.