Zanimljivo popodne u Premijer ligi - Arsenal i Brajton rutinski, Milenković ni na klupi

RTS 17.08.2024

Domaći timovi zabeležili su dve od četiri pobede u mečevima prvog kola koji su počeli od 16.00 časova.

Fudbaleri Arsenala osvojili su prva tri boda pobedom nad Vulverhemptonom rezultatom 2:0. Haverc je u 25. minutu doveo domaće u vođstvo na asistenciju Sake koji je u 74. minutu postavio konačan rezultat. Još ubedljiviji je bio Brajton koji je sa 3:0 bio bolji od Evertona. Mitoma i Velbek su postigli prva dva gola, pre nego što je Jang dobio crveni karton i olakšao posao gostima koji su u završnici preko Adingre stigli do ubedljive pobede. Njukasl je uprkos ranom