Neuništivi Vardi brutalno ismejao totenhem! Ovo mu neće oprostiti: Zatresao mrežu, pokazao logo na dresu, pa napravio šou!

Kurir 20.08.2024

Fudbaleri Lestera i Totenhema odigrali su nerešeno 1:1 u prvom kolu Premijer lige, a centralna figura meča bio je neuništivi - Džejmi Vardi.

Gosti su poveli u 29. minutu golom Pedra Pora, a u 57. minutu 37-godišnji Vardi zatresao je mrežu i doneo svom timu veliki bod. Nakon gola ovaj fenomenalni napadač imao je svoj mali šou na terenu. Pre nego što je izašao iz igre u 79. minutu napravio je potez o kom će se dugo pričati. Okrenuo se prema navijačima Totenhema, pokazao grb Premijer lige na dresu i podigao jedan prst, aludirajući na titulu koju je osvojio sa "Lisicama". Ali tu nije bio kraj... Nakon toga