Zvezdin poraz nade: Crveno-beli preživeli pakao u Norveškoj! Mimović ušao sa klupe i postigao gol vredan Lige šampiona video

Kurir pre 30 dana
Zvezdin poraz nade: Crveno-beli preživeli pakao u Norveškoj! Mimović ušao sa klupe i postigao gol vredan Lige šampiona…

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u prvoj utakmici plej-ofa za Ligu šampiona u Norveškoj od Bodea sa 2:1 (0:0).

Revanš utakmica je naredne srede na stadionu "Rajko Mitić". Pobednik ovog dvomeča će se plasirati u Ligu šampiona. Golove za domaći tim postigli su Bjortuft u 52. i Mata u 62. minutu, a gol nade za crveno-bele postigao je Ognjen Mimović u 75. minutu. Bode je imao inicijativu većim delom utakmice. U prvom poluvremenu je imao veći posed lopte (68-32), ali sem prečke Sjevolda nije stvorio veći broj stopostotnih prilika. Međutim, sve se promenilo na startu drugog