"Te stvari su nedopustive" Milojević sumirao utiske posle poraza od Intera - evo šta zamera svojim igračima!

Kurir pre 4 dana

Fudbaleri Intera pobedili su Crvenu zvezdu na svom stadionu ubedljivim rezultatom 4:0 u sklopu drugog kola Lige šampiona.

Crveno-beli su odigrali sasvim korektno prvo poluvreme i odlično parirala favorzovanom rivalu, iako su domaći fudbaleri stigli do vođstva već u 10. minutu kada je Čalhanoglu iz slobodnog udarca matirao Glazera. Držali su se fudbaleri Zvezde, da bi u drugom poluvremenu krenuli da prave kardinalne greške i dopuste protivniku da dođe do ubedljive prednosti. Nakon utakmice, utiske je izneo trener crveno-belih, Vladan Milojević: - Rezultat je 4:0, a utisak da smo sami