Тен Хаг: Бесни смо, треба да будемо више „убице“
Спорт клуб 03.10.2024 | Аутор: Владимир Весић

Манчестер Јунајтед у другом колу Лиге Европе гостује Порту, а тренер Црвених ђавола Ерик тен Хаг истиче да је највећи проблем екипе реализација.
Клуб са Олд Трафорда три утакмице не зна за победу. Ремизирао је против Кристал Паласа и Твентеа на Олд Трафорду и изгубио на истом стадиону од Тотенхема. – Бесни смо, бесни на себе. Али из тог беснила морамо да нађемо мотивацију. Сви су одгворни, али све почиње од мене као менаџера. На терену имамо вође и они сада морају да иступе – рекао је Тен Хаг. ИЗДВАЈАМО Меси и даље сакупља трофеје: Дошао до броја 46 Најскупље летње појачање Звезде има епизодну улогу












