Zanimljivo fudbalsko popodne u Nemačkoj: Remi Bajera i Holštajna i poraz Dortmunda

Kurir pre 1 dan

Fudbaleri Bajera iz Leverkuzena odigrali su na svom terenu nerešeno 2:2 protiv Holštajn Kila, u utakmici šestog kola Bundeslige.

Bajer je poveo golovima Viktora Bonifejsa u četvrtom i Jonasa Hofmana u osmom minutu, a kod oba pogotka asistirao je Esekjel Palasios. Bonifejs je zatresao mrežu i u 26. minutu, ali je posle upotrebe VAR tehnoglogije gol poništen zbog ofsajda. Holštajn je smanjio zaostatak u petom minutu nadoknade prvog poluvremena golom Maksa Gešvilija, a bod novajliji u ligi obezbedio je Jan-Fite Arp iz jedanaesterca u 69. minutu. Posle dva uzastopna remija aktuelni šampion Bajer