Meč karijere luke jovića: Srpski golgeter postigao pet golova na jednoj utakmici!

Kurir pre 4 dana

Srpski golgeter Luka Jović je na današnji dan pre tačno šest godina postao svetska senzacija.

Naime Jović je u dresu Ajntrahta postigao čak pet golova u poberdi protiv Fortune od 7:1 u u utakmici Bundeslige. Pre tačno šest godina srpski napadač Luka Jović potvrdio je reputaciju golgeterske senzacije u dresu nemačkog Ajntrahta. Jović je mrežu gostujućeg tima pogađao u 26, 34, 55, 69. i 72. minutu, a asistent kod prvog i trećeg gola mu je bio Filip Kostić. Treći Srbin koji je tada igrao u Ajntrahtu, Mijat Gaćinović, takođe je igrao svih 90 minuta. Jović je u