Терзић: Надам се да ће докле год будем био у клубу Звезда бити првак
Спортски журнал 01.11.2024

Звездан Терзић, генерални директор Црвене звезде, гостујући у јутарњем програму РТС-а, говорио о предстојећем спектаклу
Звездан Терзић, генерални директор Црвене звезде, приликом јучерашњег гостовања у Јутарњем програму РТС-а највише је говорио о предстојећем спектаклу – утакмици против Барселоне (среда, 21,00) у четвртом колу Лиге шампиона. - Изузетно сам поносан што Звезде у последњих осам година редовно учествује у групној фази европских такмичења. Постигли смо нешто што ни највећи оптимисти међу звездашима нису очекивали. Неки дан ми је Пеђа Мијатовић на ручку рекао „Брате,












