Терзић: Надам се да ће докле год будем био у клубу Звезда бити првак

Терзић: Надам се да ће докле год будем био у клубу Звезда бити првак

Звездан Терзић, генерални директор Црвене звезде, гостујући у јутарњем програму РТС-а, говорио о предстојећем спектаклу

Звездан Терзић, генерални директор Црвене звезде, приликом јучерашњег гостовања у Јутарњем програму РТС-а највише је говорио о предстојећем спектаклу – утакмици против Барселоне (среда, 21,00) у четвртом колу Лиге шампиона. - Изузетно сам поносан што Звезде у последњих осам година редовно учествује у групној фази европских такмичења. Постигли смо нешто што ни највећи оптимисти међу звездашима нису очекивали. Неки дан ми је Пеђа Мијатовић на ручку рекао „Брате,

Прочитајте још

Кључне речи

Спорт, најновије вести »