Teške optužbe na račun Srbina - "Jokić stoji iza otkaza Melounu" Jedva je dočekao da oplete po Nikoli, tvrdi da je Somborac kriv za rasulo u Denveru!
Kurir pre 4 dana

Bivši NBA košarkaš i aktuelni analitičar ESPN, Kendrik Perkins, smatra da je Nikola Jokić "kumovao" otkazu Majka Melouna.
Kao grom iz vedra neba u utorak je odjeknula vest da je Denver uručio otkaze treneru Majku Melounu i generalnom menadžeru Kelvinu Butu. Očekivano, šokantan potez franšize iz Kolorada izazvao je lavinu reakcija "preko bare". Loši rezultati u finišu sezone, narušeni odnosi u svlačionici, sukob Melouna i Buta... razlozi za otkaze nižu se kao na traci. Očekivano, ima i onih koji su jedva dočekali da za haos koji je nastao u Nagetsima okrive Jokića. Tako je svoju