Еди Хау се опоравља од упале плућа: Хвала на порукама подршке
Спорт клуб 14.04.2025 | Аутор: Маја Тодић

Менаџер Њукасла Еди Хау захвалио се свима на порукама подршке и лепим жељама, након што је клуб објавио да је Хау у болници и да се опоравља од упале плућа.
Хау је у болницу примљен у петак увече након што се, како је тада објавио Њукасал, неколико дана није осећао добро. „Велико хвала свима који су повезани са Њукаслом, али и целој фудбалској заједници на порукама подршке. Заиста значе много мојој породици и мени“, наводи се у Хауовом саопштењу које је објавио клуб. „Волео бих искрено да се захвалим и особљу и лекарима у болници. Захвалан сам на нези коју добијам и радујем се повратку на посао након опоравка,










