Šta se ovo dešava u Hrvatskoj? Titulu bukvalno niko neće! Izgubili Dinamo, Hajduk i Rijeka u istom danu- potpuna ludnica!

Kurir pre 4 sati
Šta se ovo dešava u Hrvatskoj? Titulu bukvalno niko neće! Izgubili Dinamo, Hajduk i Rijeka u istom danu- potpuna ludnica!

Odigrano je 31. kolo fudbalskog prvenstva Hrvatske koje je donelo potpuno neverovatne rezultate.

Sva tri kandidata za titulu, Rijeka, Hajduk i Dinamo poraženi su u ovom kolu. Najpre je Dinamo poražen na gostovanju Gorici rezultatom 1:0. Strelac pobedonosnog gola bio je Pajaziti u 68. minutu. Potom je Hajduk šokirao svoje navijače porazom na "Poljudu" od Istre sa 0:1. Strelac pobedničkog gola za Puljane bio je Rozić u 35. minutu. Da doživljaj bude potpun pobrinula se Rijeka koja je na svom terenu poražena od Osijeka sa 0:2. Golove za goste postigli su Omerović

Pročitajte još

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »