Де Брујне неће код месија! Мајами одустао од звезде Ситија! Овај клуб је сада главни фаворит за довођење фантастичног Белгијанца!
Курир 07.05.2025

Фудбалски клуб Интер из Мајами одустао је од права да започне преговоре са везистом Манчестер ситија Кевином Де Брујнеом, чиме је Чикаго остао главни фаворит да доведе белгијског фудбалера у амерички МЛС, пренео је данас Би Би Си.
Интер је имао ексклузивно право да преговара са Де Брујнеом у оквиру МЛС лиге, уколико Белгијанац одлучи да каријеру настави у Америци, али клуб из Мајамија неће искористити то право. Ова одлука значи да Де Брујне неће играти у истом тиму са Лионелом Месијем, Луисом Суарезом и Серхијом Бускетсом. Први наредни клуб који сада има право да започне преговоре са белгијским репрезентативцем јесте Чикаго, тренутно 11. на табели Источне конференције МЛС-а. Де Брујне је у











