Besni huligani srušili ogradu i krenuli da nađu gudelja i saigrače! Šokantne scene iz Sevilje! Navijači upali u trening centar kluba
Kurir pre 16 dana

Posle utakmice u kojoj je Nemanja Gudelj kao kapiten vodio Sevilju i bio strelac izjednačujućeg pogotka za 1:1, veliki broj navijača je otišao u trening centar gde su se nalazili igrači.
Klupsko obezbeđenje nije bilo dovoljno da spreči divljanje, pa je pozvana policija koja je stigla i smirila sve. A u međuvremenu, navijači su srušili ogradu na ulasku u kompleks. Reakcijom policije oni su sprečeni da dođu do fudbalera i urade šta god da su planirali. Nakon turbulentne prethodne sezone Sevilja je bila u solidnoj situaciji ove, ali je onda upala u tešku krizu rezultata pošto je u poslednjih osam utakmica osvojila samo dva boda.