Видимо се у „Арени“, заувек!
Спорт клуб 22.06.2025 | Аутор: Спорт Клуб

Топла јунска ноћ у Београду, док пишем ове редове ишчекујем седму утакмицу финала НБА лиге. /пише: Урош, студент у блокади/ „За мене као страственог љубитеља европске кошарке, свако НБА финале (осим кад игра Денвер наравно) је добра прилика да у миру и без секирације уживам у спектаклу.
До оног, за мене најважнијег финала у минулој сезони, никада није дошло, будући да је моја Звезда релативно рано испала из Евролиге у односу на нарасла очекивања, из АБА и КЛС такође. До најважнијег финала није дошло, али то не значи нужно да није извојевана највећа победа. Поред тога што сам навијач, ја сам пре тога, пре свега, студент. Студент у блокади. „Гроф“ Божовић стао уз студенте и пита: Зашто пензионери гласају? Пре више од пола године мој факултет је,












