Тухел открио како је његов тим понизио Орлове усред Београда! И поред "петарде" он није задовољан, ево шта је рекао својим играчима!
Курир 09.09.2025

Селектор Енглеске, Томас Тухел, објаснио је након меча како је његов тим на бруталан начин понизио Орлове вечерас у главном граду Србије.
Тврди славни стручњак да је ово резултат тимског рада. - Ово је тимски рад, успели смо да не дозволимо шут у оквир гола оваквој Србији. Није ово било перфектно, али је било сјајно. Знам шта видим, осећам, екипа ради одлично, како овај тим ради и заједништво које имамо, због тога сам веома срећан - рекао је Тухел након меча. О Андерсону и Мадуекеу је посебно причао, иако не воли да издваја играче. - Андерсон је заслужио да буде са нама, када сам видео како је играо