Piksi na potezu! Ko menja Nikolu Milenkovića protiv Albanije? Jedno ime se samo nameće! Taj momak ne poznaje reč "pritisak"!

Kurir pre 4 dana
Piksi na potezu! Ko menja Nikolu Milenkovića protiv Albanije? Jedno ime se samo nameće! Taj momak ne poznaje reč "pritisak"!

Polako, ali sigurno bliži se utakmica između Srbije i Albanije, koja će biti igrana 11. oktobra u Loeskovcu od 20.45 časova.

Ishod ovog meča umnogome će razjasniti ko će igrati u baražu za plasman na Mundijal 2026. godine. Srbija i Albanija odigrali su u junu nerešeno prvu utakmicu u Tirani, a rezultat je bio 1:1. Srbija u duelu protiv Albanije ne može da računa na Nikolu Milenkovića i Sašu Lukića, koji su dobili kartone u meču protiv Engleske (0:5) i moraće da propuste susret sa Albancima. Pored njih dvojice neće igrati ni desni bek Kosta Nedeljković, koji se povredio na treningu svog

Pročitajte još

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »