МВП НБА опљачкан док је био на утакмици
Спорт клуб 01.11.2025 | Аутор: Маја Тодић

Звезда Оклахоме Шеј Гилџис-Александер опљачкан је док је био на утакмици.
Полиција је потврдила да је кошаркашу Оклахоме у четвратк око 22 сата по локалном времену, док је играо против Вашингтона, опљачкана кућа. Како преносе амерички медији, у време провале никога није било у кући, а истрага полиције и даље је у току. Још увек нема ухапшених у овом случају, а како је пренела локална телевизија Невс9 убрзо након инцидента на лицу места био је генерални менаџер Оклахоме Сем Прести. Пљачка куће прошлогодишњег МВП НБА лиге само је












