"Zaista ne razumem zašto nemaju pravilo", Đoković podigao glas zbog loših uslova na Rolan Garosu

Kurir pre 25 dana
"Zaista ne razumem zašto nemaju pravilo", Đoković podigao glas zbog loših uslova na Rolan Garosu
Ako svakako jesmo srećni zbog važne pobede i mnogo bolje igre Novaka Đokovića nego što je to bio slučaj pre dva dana na istom mestu – informacija da je bilo potrebno 3 sata i 44 minuta da se eliminiše neugodni domaći “bejslajner” Valentan Roaje sigurno nije ono što smo želeli da čujemo po izlasku iz rerne u koju se stadion Filip Šatrije pretvorio danas. Na 34 stepeni celzijusa u hladu – Đokoviću je, uz pobedu, dodatni imperativ bio da se ona dostigne što pre,

Pročitajte još

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »