Француз показао непоштовање према највец́ем: „То је Новак – увек се жали“
Спутник пре 24 дана

После пораза од Новака Ђоковиц́а, најбољег тенисера свих времена, Валентин Роаје, француски тенисер, дотакао се физичке спреме српског аса и истакао је да се Новак жалио како би видео његову реакцију.
Није баш добро прихватио пораз од Новака Ђоковиц́а Валентин Роаје. Француски тенисер најпре је анализирао детаље. „Био је на добром нивоу од самог почетка. Играо је добро тактички. Чим је лопта почела да успорава, играо сам боље. Имао сам више времена да искористим своју снагу. Пробао сам да се борим као пас у другом сету. Након тога, мислим да је сервирао веома добро, посебно у прва два сета. Моја тактика је била да будем агресиван на његов други ударац, али











