Оцокољић после елиминације Партизана: "Много енергије смо уложили, нисмо били добри"

Спортске.нет пре 28 дана  |  Спортске.нет
Оцокољић после елиминације Партизана: "Много енергије смо уложили, нисмо били добри"
Партизан неће по добром памтити Ниш ове сезоне. После елиминације у полуфиналу Ф8 Купа Радивоја Кораћа, сада су опет испали у полуфиналу, овог пута фајнал фора КЛС. Тада је Мега била боља, а сада ФМП. Наравно, Партизан је играо у саставу у коме никад до сад није играо, због правила о странцима и раној пријави тима, а онда и недозвољавању да се накнадно мења састав због повреда. Све је то тачно, али није изговор, ФМП је просто био бољи, све време је контролисао

Прочитајте још

Кључне речи

Спорт, најновије вести »