Оцокољић после елиминације Партизана: "Много енергије смо уложили, нисмо били добри"
Спортске.нет пре 28 дана | Спортске.нет

Партизан неће по добром памтити Ниш ове сезоне. После елиминације у полуфиналу Ф8 Купа Радивоја Кораћа, сада су опет испали у полуфиналу, овог пута фајнал фора КЛС. Тада је Мега била боља, а сада ФМП. Наравно, Партизан је играо у саставу у коме никад до сад није играо, због правила о странцима и раној пријави тима, а онда и недозвољавању да се накнадно мења састав због повреда. Све је то тачно, али није изговор, ФМП је просто био бољи, све време је контролисао









