Сузе и очај: Повредио се пред деби за БИХ, можда пропусти СП?!
Спорт клуб пре 26 дана | Аутор: Стефан Давидовић

Босна и Херцеговина и Македонија играле су 0:0 у пријатељском мечу на препуном "Кошеву", али остаје горак утисак због онога што се десило голману БИХ Осману Хаџикићу...
Искусни чувар мреже, рођен у Аустрији, требало је да дебитује за национални тим у 30. години, али се повредио на загревању у паузи између два полувремена. Њега су изнели са терена, у једном тренутку видели смо да је био у сузама, вероватно не само због болова, већ и због тога што би могао да пропусти предстојеће Светско првенство. У том случају мораће селектор Сергеј Барбарез да позове новог голмана. Хаџикић је члан хрватског Славен Белупа, на почетку каријере











