Лепши крај за боље сутра

Политика пре 22 дана
Лепши крај за боље сутра

У Париз, на Олимпијске игре, Маја Огњеновић је однела (и носила на свечаном отварању с ватерполистом Душаном Мандићем) заставу Србије, а вратила се с неизмерном тугом.

Не толико због збогом репрезентацији (кад-тад мора да се стави тачка), него што није било медаље да упије сузе на растанку. Прошле су две године од тада. Селектор Зоран Терзић, који је од пепела стварао драгуље наше женске одбојке, по повратку на дужност команданта репрезентације Србије, као и пре две деценије, рачуна на Мају Огњеновић. Четрдесет две су јој године, али она као да је зауставила време. Како игра, преуранила је с одласком у историју, мада је

Прочитајте још

Кључне речи

Спорт, најновије вести »