Osijek i Partizan u finalu Memorijala „Stevan Neštički“ Vojvodina u nedelju igra za treće mesto

Dnevnik pre 21 dana
Osijek i Partizan u finalu Memorijala „Stevan Neštički“ Vojvodina u nedelju igra za treće mesto

Pobednici grupa po jednostrukom bod sistemu, kadetske ekipe Osijeka i Partizana (2010. godište), maksimalnim učinkom obezbedile su učešće u finalu 44. Memorijalnog turnira „Stevan Nešticki“, koji Sekcija veterana FK Vojvodina organizuje u znak sećanja na tragično preminulog člana prve šampinske generacije i kapitena mlade jugoslovenske reprezentacije šezdesetih godina prošlog veka.

Posle pobede od 2:1 (1:0) protiv Vojvodine na startu turnira mladi Osječani su u drugom meču sa vršnjacima banjalučkog Borca prolaz u finale trasirali pogotkom iz penala u poslednjem minutu prvog poluvremena. Strelac je bio Petar Šimun Jaman. U susretu sa ekipom domaćina golove su postigli Luka Kolar u osmom i Alberto Klasnić u 42. minutu, dok je počasni gol za Vojvodinu postigao Pavle Ilić početkom drugog poluvremena. Osječki kadeti prethodnih godina turnir su

Pročitajte još

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »