Novobeograđanke na Kantridi

Sport klub pre 1 dan  |  Autor: Maja Todić
Novobeograđanke na Kantridi

Proteklog vikenda je u Rijeci održan 25. po redu Primorje Synchro Kup, prestižno takmičenje na kome je učešće uzelo više od 30 klubova iz Hrvatske, Mađarske, Češke, Slovenije, Slovačke, Holandije, Poljske... ali i desetak reprezentacija kojima je takmičenje poslužilo kao sjajna provera za predstojeće Evropsko prvenstvo.

Među njima našao se i Klub za sinhrono plivanje Novi Beograd kao jedini predstavnik Srbije. Devojke iz Novog Beograda su se na predivnom bazenu Kantrida predstavile u tri discipline – akro sastavu i slobodnom duetu u konkurenciji juniors i slobodnom duetu u konkurenciji kadeta. Prvog dana, nakon dugog puta, devojke su zauzele četvrto mesto u akro timovima. Novi Beograd, ali i Srbiju i srpsko umetničko plivanje, predstavile su Anja Grujić, Nađa Čakovan, Ana Banović,

Pročitajte još

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »