Marija osvojila zlato u Volosu, bronze za Anđelu i Vesnu
Sport klub pre 1 dan | Autor: Svetozar Janičić

Najbolja atletičarka Crne Gore, Marija Vuković, osvojila je zlatnu medalju na Balkanskom prvenstvu u grčkom Volosu.
Marija je do trona stigla preskočivši 188 centimetara. Uspeh Crne Gore, upotpunili su Anđela Drobnjak i Vesna Kljajević, koje su takmičenje završile sa bronzanim odličjima. Anđela Drobnjak je u višeboju, posle dva dana takmičenja i sedam disciplina, osvojila treće mesto sa 4.686 bodova. Posebnu vrednost njenom rezultatu daje činjenica da je ponovila prošlogodišnji uspeh i drugu godinu zaredom stigla do bronze na Balkanskom prvenstvu. Vesna Kljajević je u bacanju












