Zašto je sve manje golova iz slobodnog udarca na Mundijalu?

Sport klub pre 8 sati  |  Autor: Vladimir Vesić
Zašto je sve manje golova iz slobodnog udarca na Mundijalu?

Svetsko prvenstvo u SAD, Kanadi i Meksiku ponudilo je dosta pozitivnih trendova.

Ali nastavlja se i jedan negativan, a to je da sve manje ima golova iz slobodnih udaraca. Nikada više učesnika Svetskog prvenstva. Nikada više utakmica. A nikada manje golova iz slobodnih udaraca. Tačnije, u prvom kolu takmičenja po grupama nije postignut nijedan (u međuvremenu postignuta su dva). Neverovatan podatak koji zaista zaslužuje posebnu pažnju. Posebno kada je u pitanju publika sa ovih prostora. Jer ako je po nečemu Srbija, kao deo i SFR Jugoslavije i SR

Pročitajte još

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »