Pešić razočaran odlazi u penziju
Sportske.net pre 3 sata | Sportske.net

Svetislav Pešić je sa svojim Bajernom poražen u finalu nemačke Bundeslige od berlinske Albe posle pet utakmica.
Pešiću je ovo bila poslednja utakmica u trenerskoj karijeri, jer odlazi u najavljenu penziju, a posle meča je pokušao da sumira utiske “Pre svega, čestitam Albi, zaslužili su pobedu. Ako analiziramo samo ovu utakmicu, bez dubljeg sagledavanja, teško je objasniti kako možete da izgubite drugo poluvreme sa 23 poena razlike. Čak je i meni teško da pronađem prave razloge. Bila je to ista utakmica kao četvrta u Berlinu, gde nismo dominirali, ali smo u izjednačenom meču












