(Foto) svetski kup u ostravi za parastonotenisere: Šest medalja za Srbe
Dnevnik pre 7 sati

Svetski kup za parastonotenisere održan je u češkom mestu Ostrava.
Srpski stonoteniseri sa invaliditetom osvojili su šest medalja. Goran Perlić bio je najuspešniji srpski takmičar sa srebrom u dublu i bronzom u singlu. U dublu sa Borisom Stoiljkovićem u klasi MD4 došao je do srebra. Njih dvojica su zabeležili dve pobede i poraze, gde su u borbi za zlato izgubili najsjanije odličje od Španaca Daniela Rodrigeza i Miguela Toleda sa 3:1. Perlić je u singlu u klasi 2 bio drugi u grupi, zatim je u četvrtfinalu pobedio Austrijanca












