Rekonstrukcija Novog Beograda: Stižu Mesaroš, Korać, Kojić…
Sport klub pre 8 sati | Autor: Dejan Stevović

Vaterpolo klub Novi Beograd počeo se ja stvaranjem tima za narednu sezonu.
Ekipu je napustilo 13 igrača (Lukić, Gavrilović, Pajković, Vasić, Milojević, Trtović, Janković, Ukropina, Radović, Ćorić, Maraš, Grgurević, Vujošević), a pred čelnicima kluba i stručnim štabom je mnogo posla kako bi se formirao tim kadar za vrhunske ambicije u svim takmičenjima. Okosnicu tima činiće momci koji su i prošle sezone bili udarne igle vicešampiona Srbije – Milan Glušac, Miloš Ćuk, Vasilije Martinović, Miroslav Perković, Stefan Pješivac, Viktor Urošević,












