Selektor Irana: Niko sem nas ne bi trpeo ovu torturu
Sport klub pre 2 sata | Autor: Katarina Kostić

Selektora Irana Amir Galehnoeij govorio je o teškim uslovima u kojima se njegova ekipa takmiči na Svetskom prvenstvu. „Ne znate kakve smo uslove morali da izdržimo otkako smo stigli u Sjedinjene Američke Države.
Nijedna ekipa ne bi mogla da igra u ovakvim uslovima“, započeo je iranski selektor, pa otkrio kako je tražio podršku ostalih selektora, ali i da nije dobio odgovor ni od koga, prenosi španski As. Naime, fudbaleri i stručni štab Irana ne smeju da budu u SAD-u pre utakmica, pa tako na svoje utakmice koje igraju u toj zemlji putuju iz Meksika. Razlog svega toga je politička situacija, tj. neprijateljstvo koje vlada između Irana i SAD, a koje nema veze sa fudbalom.










