Prvi utisci trenera Vojvodine Miroslava Tanjge po dolasku na pripreme u Austriju: Odlična atmosfera, uprkos teškim treninzima
Dnevnik pre 4 sati

Od nedelje se fudbaleri Vojvodine, predvođeni stručnim štabom na čelu s Miroslavom Tanjgom, nalaze u austrijskom Bad Tacmansdorfu. Tamo su novosadski crveno-beli nastavili s pripremama za sezonu koja je pred njima i koja u sebi donosi brojne izazove, najpre u Evropi, a potom i u domaćoj konkurenciji.
"Stara dama" je skockala veoma zanimljivu i, što je mnogo bitnije, kvalitetnu ekipu, a sada je na treneru i njegovim saradnicima da sve to uklope u skladnu celinu. - Već nekoliko dana radimo u Austriji i moram da naglasim da su treninzi izuzetno teški i zahtevni - prvi je raport Miroslava Tanjge iz Bad Tacmansdorfa. - Uslovi koje ovde imamo su izuzetno dobri, uostalom, ne dolaze ovamo bez razloga mnoge jake evropske ekipe i reprezentacije na pripreme. Atmosfera











