„Orlovi“ ruše lidera: Odbojkaši Srbije u sredu protiv Japana u Ligi nacija
Dnevnik pre 9 sati

Odbojkaši Srbije imaće u sredu od 13.30 časova priliku da nastave s pobedama u Ligi nacija u duelu s Japanom (TV Arena sport 1 premijum).
Biće to prva utakmica „orlova“ na drugom turniru LN, u francuskom Orleanu, koji započinju sa petog mesta na tabeli i skorom od tri trijumfa i jednog poraza. U dalekom Brazilu izabranici selektora Georgea Krecua su u nekom novom, podmlađenom sastavu, napravili pravu uvertiru za ono što sledi u sezoni. Premašili su očekivanja mnogih, ali možda ne i svoja, pa će na krilima pobeda nad Argentinom, Belgijom i Bugarskom, izaći na crtu sledećim rivalima u Francuskoj. Krecu






