U Spartaku ne staju: Peti potpis za tri dana
Sport klub pre 6 sati | Autor: Stefan Davidović

Spartak iz Subotice objavio je u utorak dovođenje još jednog pojačanja.
Reč je o američkom beku Metu Kolmanu koji ima 28 godina i bogato iskustvo igranja u Evropi. Nastupao je za Bešiktaš i Konju u Turskoj, Peristeri u Grčkoj, izraelske klubove Makabi Rananu i Hapoel Haifu, kao i za ruski Jenisej. Samo dan ranije pre Kolmana, šampiona Srbije pojačali su Alonso Gafni i Džalon Pipkins. Prethodno su potpisani i novi ugovori sa Igorom Drobnjakom i Danilom Nikolićem, igračima koji su učestvovali u osvajanju istorijske titule u prethodnoj












