Baraž za popunu Sremske područne fudbalske lige Nikinčani u višem rangu
Dnevnik pre 5 sati

Završene su baraž utakmice za popunu Sremske područne fudbalske lige a prvak MOFL Srem Istok Polet iz Nikinaca bio je bolji u dve utakmice od prvaka MOL Srem Zapad Obilića 1993 iz Kukujevaca.
U prvoj utakmici koja je odigrana na Stadionu Nester Nešković u Kukujevcima,bolji je bio Polet, koji je kao gost slavio rezultatom 0:2 (0:1). Strelci u prvom meču bili su Aleksandar Gruičić u 43. i Dejan Savić u 84. minutu. U drugoj, revanš utakmici baraža Kukujevčani su bili bolji, bilo je 0:1 (0:0). Strelac za Obilić bio je Jovica Mikić u 65. minutu ali to nije bilo dovoljno za prolazak u Sremsku područnu ligu. Fudbalski klub Polet iz Nikinaca je novi član, a









