Bum! Spartak doveo pojačanje iz Makabija! Subotičani angažovali Amera koji je prošle sezone dominirao!

Kurir pre 7 sati
Bum! Spartak doveo pojačanje iz Makabija! Subotičani angažovali Amera koji je prošle sezone dominirao!
Spartak u svom saopštenju nije naveo detalje ugovora koji je potpisao sa 28-godišnjim američkim plejmejkerom. "Kolman u Spartak dolazi kao košarkaš sa bogatim međunarodnim iskustvom, prepoznatljiv po kreativnosti u napadu, organizaciji igre i spremnosti da preuzme odgovornost u ključnim momentima utakmice", piše u saopštenju kluba iz Subotice. Kolman je u Makabi iz Ranane stigao u maju ove godine iz ruskog Jeniseja, i od tad je u izraelskom prvenstvu u proseku

Pročitajte još

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »