Šta se ovog leta piše u WhatsApp grupama navijača evroligaša (II)
Sport klub pre 1 sat | Autor: Saša Ozmo

U prvom delu teksta zamišljali smo šta navijači deset najbolje plasiranih timova iz prošle sezone pišu u svojim WhatsApp grupama ovog leta.
Sada je red na ostatak Evrolige. Glasine o transferima šire se iz minuta u minut, svaki potez na tržištu igrača je ili genijalan ili potpuni promašaj, a svi već tačno znaju šta njihovom timu nedostaje. Drugim rečima, sasvim normalno leto u Evroligi. Dubai: Lokalac: Nisam baš shvatio sva pravila, ali OK mi je sport. Srpski gastarbajter na radu u Dubaiju: Uzimamo sezonske i ove godine, morate da shvatite da je košarka najbolji sport! Makabi: E, ako Kataš i ove sezone












