Milan Aleksić: „Neverovatno je sarađivati sa Sašom – uvek se osećam lepo kada se vratim ovde!“
Hot sport pre 6 sati

Mnogo se očekuje od njega! Partizan je pre nekih 10-ak dana ozvaničio povratak svog deteta, Milana Aleksića.
Ofanzivac je stigao iz Sanderlenda, gde nije imao previše prilika da pokaže sav svoj raskošni talenat. Po povratku u Beograd nije skrivao svoje zadovoljstvo. „Uvek se osećam lepo kada se vratim ovde. Čast mi je što sam tu i što ću predstavljati Partizan.“ Prvi put nije dobio pravu šansu. „Pamtim taj period… Postigao sam gol u prijateljskoj utakmici, ali nažalost posle toga nisam ostao u Partizanu. Pronašao sam drugi put, ali opet smo se spojili i ponovo sam u












