Radi se punom parom na Čairu: Stigao ofanzivac Spartaka za 200.000 evra!
Hot sport pre 17 sati

Veliko pojačanje za ‘Meraklije’! Radnički Niš završio je veliki posao u letnjem prelaznom roku i dogovorio dolazak krilnog napadača Kvakua Bonsu Oseija iz Spartaka.
Prema informacijama Mozzart sporta, transfer je vredan oko 200.000 evra. Ostaje još da igrač prođe lekarske preglede i završi administrativne formalnosti, nakon čega će i zvanično postati novo pojačanje Nišlija. Bonsu Oseij, rođen 2000. godine u Gani, važi za jednog od najbržih i najprodornijih ofanzivaca u Superligi Srbije. U Spartaku je stekao status važnog igrača u napadačkoj liniji, najviše zahvaljujući brzini, driblingu i sposobnosti da pravi višak u igri












