Predsednik FIFA pokušava da opravda pravilo o kojem bruji planeta! Nikome se ne sviđa šta su uveli, Infantino tvrdi: Ovo je glavni razlog
Kurir pre 2 sata

Puno se priča o pauzama koje je FIFA uvela i koje su obavezne za svako poluvreme.
Radi se o pauzama koje fudbaleri koriste kako bi se osvežili, međutim, utisak mnogih je da se radi o načinu da se skupi još više para od reklama. Prema procenama medijskih stručnjaka, samo američki "FOX", zvanični emiter Mundijala u SAD, od jednog "hydration break-a" zaradi oko 1,2 miliona dolara kroz reklamni prostor. Međutim, Đani Infantino tvrdi da se radi o fudbalerima. "Glavni razlog je vrućina, ali takođe moramo da shvatimo da je na takmičenju poput











