Restart u Laktašima, Stefanović slaže pazl…
Sport klub pre 3 sata | Autor: Svetozar Janičić

Izabranici Nenada Stefanovića, košarkaši Igokee, ne mogu da se pohvale uspešnom sezonom.
Stigli su do TOP 8 faze ABA lige, ali ne i do plej – ofa. Nisu stigli do TOP 16 faze FIBA Lige šampiona, a ostali su i bez titule u Bosni i Hercegovini. Kao što se i očekivalo, usledila je brza reakcija čelnika kluba, koji su odmah počeli sa rekonstrukcijom ekipe, kako bi sezona koja sledi bila daleko uspešnija. Dirigentska palica je i dalje u rukama trenera Stefanovića, koji je sa reprezentacijom Srbije (igrači do 18 godina) osvojio zlatnu medalju na šampionatu











