Počeo Letnji turnir Elit kup u Sremskim Karlovcima: Praznik malog fudbala u Dvorskoj bašti

Dnevnik pre 8 sati
Počeo Letnji turnir Elit kup u Sremskim Karlovcima: Praznik malog fudbala u Dvorskoj bašti

Nakon sedam godina u Dvorskoj bašti u Sremskim Karlovcima ponovo se održava turnir u malom fudbalu.

Ovogodišnji turnir Elit kup večeras je otvorio selektor reprezentacije Srbije u malom fudbalu Nebojša Desnica poželevši fudbalerima dobru igru. Po rečima organizatora Nemanje Pantića, na turniru učestvuje 17 ekipa raspoređenih u četiri grupe, od kojih jedna ima pet timova. – Nadam se da će od ovog turnira on postati tradicija – kaže Nemanja Pantić. –Zahvalnost za njegovo održavanje pripada opštini koja je dopustila da se igra na terenu u Dvorskoj bašti i

Fudbal »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »