Džejms se oglasio o prelasku u Dubai: "Probudim se posle leta..."

Sportske.net pre 8 sati  |  Sportske.net
Džejms se oglasio o prelasku u Dubai: "Probudim se posle leta..."

Samo 24 sata posle osvajanje šampionske titule sa Monakom, košarkaški svet je saznao da će iskusni američki bek Majk Džejms karijeru nastaviti u Dubaiju.

Iako su se mnogi ogradili od toga da dogovor nije u potpunosti postignut, sam košarkaš se večeras oglasio, poslavši poruku da ništa nije potpisao. "Svi vi smišljate toliko priča da je teško pratiti. Probudim se posle leta i već sam potpisan", glasio je kratak tvit igraća koji sa Monakom ima ugovor i za narednu sezonu. Podsetimo, sve donedavno se pisalo da je Džejmsov prelazak u Barselonu gotova stvar, ali s protokom vremena stvari su otišle u drugom pravcu, delom i

Pročitajte još

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »